-A A +A Poczta Logowanie BOK

VOD Free

Miło nam poinformować, że dziś w katalogu VOD Free udostępniona została nowa zakładka – More Discovery. Jest to starannie dobrany pakiet filmów, którego tematem przewodnim jest szeroko rozumiana sztuka przetrwania. Można w nim znaleźć aż 52 odcinki doskonałych programów Discovery, co daje ponad 30 godzin zapierających dech w piersiach i mrożących krew w żyłach przygód. Za pół roku do biblioteki trafi kolejny blok z ciekawymi pozycjami liczący około 50 odcinków.

W nowym katalogu znajdziemy takie pozycje jak w „Ucieczka z piekła”, w której Bear Grylls  wyruszy do najniebezpieczniejszych zakątków świata, by tam odtworzyć ekstremalne sytuacje, w jakich znaleźli się inni ludzie. Inne seriale w ramach More Discovery to: „Zaplątani w survival”, „Życie na tafli lodu”, „Małżeństwo w dżungli”,  „Dorwać komandosa”, czy też „Ed Stafford poza cywilizacją”.

Równocześnie przypominamy o innym katalogu od Discovery – Shark Week, w którym znajduje się trzydzieści filmów opowiadających zarówno o mrożących krew w żyłach atakach rekinów, jak i fascynujące informacje na temat tych pięknych i niezwykłych zwierząt. Ten wyjątkowy katalog został udostępniony z okazji trzydziestolecia funkcjonowania serii Shark Week i będzie dostępny do końca października.

Oba katalogi dostępne dla posiadaczy pakietów Wygodny i Bogaty.